Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Greenlife  Industrial  Limited

iyi kalite Bobin Aracı İpi satış için
iyi kalite Bobin Aracı İpi satış için
Hey Tina, kargolar gerçekten umut verici görünüyor. Hızlı üretim için teşekkürler!

—— Patrick

Plastik yaylar dün buraya geldi. Herşey iyi gitti. İthalat işlemi sırasında tüm yardım için teşekkürler, bana çok yardımcı oldun.

—— Paul

Merhaba Tina, kartonlar geldi, mükemmel görünüyor, çok teşekkür ederim, bana çok yardımcı oldun, umarım yakında yeni alımlar için konuşuruz.

—— Luis

Bana bu kadar çabuk geldiğin için çok teşekkür ederim, Tina-sen bir yıldızsın! Bunu müşterime ileteceğim, çabuk yanıt verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

—— Clare

Merhaba Tina, zaten bobinlere ulaştım, sevdim Her şey harika çalıştı. Teşekkür ederim!

—— Rosavi

Cargo, projedeki herkese dağıtmak için zamanında geldi. Tüm prosedürdeki yardımlarınız için, özellikle mükemmel hızlı sevkiyatınız için çok teşekkür ederim.

—— Friedrich

Ben sohbet şimdi

Greenlife  Industrial  Limited

1 2 3 4 5 6 7
Greenlife  Industrial  Limited Greenlife  Industrial  Limited Greenlife  Industrial  Limited Greenlife  Industrial  Limited Greenlife  Industrial  Limited Greenlife  Industrial  Limited Greenlife  Industrial  Limited
Greenlife Binası Fabrika tesisleri Ambar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : YEŞİL HAYAT
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Hakkımızda
GREENLIFE INDUSTRIAL LIMITED , tüm dünyadaki müşterilere en iyi ürün yelpazesini ve profesyonel hizmetleri sunmak için samimiyetimizle birlikte profesyonel bir üretici ve yüksek kaliteli emniyet bobini boyunluklarının ihracatçısıdır.
GREENLIFE, 2008'den bu yana , 11 yılı aşkın bir süredir süren gelişimden sonra, Çin'de yaklaşık 3000 m2'lik kendi tesisiyle emniyet bobinli kordon sektöründe lider bir tedarikçi haline gelen güvenlik çözümleri sağlamaya başladı. Özelleştirilmiş plastik bobin boyunluklarına, geri çekilebilir kordon tutucuya, ilgili donanım aksesuarlarına, güvenlik sistemindeki plastik aksesuarlara odaklanıyoruz. Greenlife yüksek kalite standardı, mükemmel el becerisi, ileri teknoloji, sıkı kalite kontrol ve profesyonel satış hizmeti ile müşterilerimize, distribütörlere ve tedarikçilerimize uzun süre içerisinde kazan-kazan işbirliği sağlamayı amaçlamaktadır.

Bizim ürünümüz:
Greenlife tüm plastik kaplı rulo boyunlukları / tasma sistemlerini üretmektedir.
1. Plastik bobin kordonu; 2. Plastik alet kordonu; 3. Tel sarmal kordonu; 4. Sarmal anahtar kordonu; 5. Jet ski emniyet kordonu; 6. Hızlı bırakma bobini kordonu; 7. Sörf kıvrılmış tasma; 8. Çocuk emniyet kemeri; 9.Cil balıkçılık kordonu; 10. Tabanca bobini kordonu; 11. Stylus ipi kablosu; 12. Geri Çekilebilir takım kordonu; 13. Özel sarmal kablo; 14. Kanca çantanıza geçme; 15. tüm kordon aksesuarları.

Garanti:
olağanüstü OEM ve ODM yeteneği, özelleştirilmiş özel çizimler veya fikirler gerçek olacak.
Farklı plastik malzemelerin hepsi çevre dostudur ve ROHS, SGS, vb. Tarafından onaylanmıştır.
Çeşitli yüksek kaliteli emniyetli bobin boyunlukları Amerika, Avrupa, Japonya ve Kore'ye ihraç edildi.
Müşterilerden tam anlamıyla ün kazandı.

Deneyimin avantajı:
Çok yönlü çalışma modu
Şimdiye kadar Çin dört bahar kordon kordon fabrikalarının hissedarıyız ve diğer plastik / metal kanca ve toka ve diğer aksesuarları büyük ve profesyonel üretim şirketleri ile iyi ve uzun vadeli bir ortaklık kurduk. İyi ortaklık bize profesyonel üretim koşulları, ileri teknolojiler, hızlı teknik destek ve zengin deneyimler sunar. Yavaş yavaş Guangdong eyaleti ve bir pazarlama ağı ve Shenzhen ihracat kapısı için bir merkez kurmak, tamamen dış pazarlarda komple ve kapsamlı ürün tedarik sistemi kurmak.
Müşteri üst servis tutumu
"Müşteri Tanrıdır", tutum her şeydir. Müşterilerimizin çıkarlarını temsil ediyoruz, her yönüyle yüksek kaliteli ve benzersiz hizmetler sunmayı taahhüt ettik, müşterilere en iyi hizmeti vermeyi, müşteriyle görüşmeyi, maksimum müşteri değeri yaratmayı taahhüt ediyoruz.
Mükemmel kalite güvencesi
Kalite temel işlemdir, Greenlife üst düzey konumlandırması, en iyi ürün kalitesine göre güçlü bir Greenlife markası oluşturmaktır. Bahsedilen Greenlife, Greenlife ürünleri kesinlikle güvenilir olacaktır, bu sonuç uzun zamandır yabancı müşteri grupları tarafından kanıtlanmıştır. Bir şirkete sermayeye eşit ürün kalitesi yok.

Ticari sloganlar:
Kalpten kalbe hizmetler, dürüstlükten dürüstlüğe operasyon, memnuniyetiniz peşinde koşuyoruz!
Önce Kalite, Önce Hizmet, Önce Kredi.

İletişim bilgileri
Greenlife  Industrial  Limited

İlgili kişi: Mrs. Tina Lau

Tel: 86-755-86536316

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)